Kraťasy a šortky

Kraťasy a šortky

Dámské kraťasy

Žhavé kraťasy a šortky

Už je to 50 let co se v dámské módě zabydlely krátké kraťasy a šortky. Jsou stále oblíbenější a zažívají stále větší a větší popularitu. Ultra krátké kraťasy a šortky se naprosto dokonale zabydlely v dámských šatnících a stejně jako dámské kalhoty nebo dámské overaly se staly naprosto běžnou součástí oblečení dívek a žen.

Ultrakrátké dámské kalhoty prostě skvěle vypadají a jsou perfektní alternativou k dámským sukním respektive lépe řečeno minisukni. Ultra dámské kraťasy nemusíme nosit jen na odvázané večírky, ale můžeme je obléct s klidem do práce nebo i do školy.

Tak jako k zimě patří teplá dámská bunda a hřejivý dámský svetr tak k teplým dnům patří ultra krátké dámské kalhoty – šortky.  Kraťasy můžeme lehce a snadno kombinovat s jiným dámským oblečením. Oblékněte super dámské tílko nebo dámské tričko a vyražte ven. Pokud chcete ukázat své krásné nožky vyměňte své šaty za kráťounké šortky. Nebojte se pestrých barev ani výrazných potisků.

Když víte, že máte pěkné nohy, pak se rozhodně nemusíte ani trochu stydět je ukazovat. Dnes se již nikdo nebude nad sexy mini sukní, odvážnými minišaty nebo ultra kraťasy pohoršovat. Vždyť už v 60. a 70. letech dnešní babičky mladých dívek a žen mini šortky rády a s oblibou nosily. Dámské kraťasy jsou prostě oblíbený kousek dámské módy. Kraťasy a šortky jsou praktické, pohodlné a sexy. Působí velmi žensky a jsou zcela určitě pohodlnější než minisukně.