Pohodlné a módní legíny

Černé legíny

Dámské legíny

Dámské legíny

Máte doma staré džíny, které se Vám nehodí, nebo se Vám nelíbí a proto je už nenosíte ? Prosím nevyhazovat, klidně jim ustřihněte nohavice, vyrobte úžasné dámské kraťasy a hurá ven v novém modelu džínových šortek.

Džínové kraťasy nejsou jenom na léto, ale dají se nosit, i když zrovna není teplo, stačí si pod ně obléct dlouhé legíny, třeba koženého vzhledu, krajkové, legíny s potiskem nebo klasické dlouhé černé legíny. Dámské legíny jsou nepostradatelné a nosí se stále a ke všemu.

Módní dámské legíny jsou přesně typ dámského oblečení, který téměř vždy při vhodné kombinaci s ostatním oblečením dokáže vyzdvihnout a znásobit ženskou krásu a zároveň rafinovaně a dokonale skrýt drobné nedostatky postavy. Navíc dámské legíny jsou samozřejmě velmi pohodlné a cenově daleko dostupnější než klasické kalhoty nebo dámské džínsy.

Mnoho žen a dívek si také oblékne legíny společně s ultra krátkými šaty či sukněmi, které jsou příliš krátké na to aby v nich šlo bezstarostně vyjít do ulic jen tak a nebudit pohoršení.

Legíny jsou velmi univerzálním a oblíbeným kouskem dámské módy a rozhodně patří do šatníku každé ženy. Jejich nejtypičtější délka je nad kotníky, ale velmi populární jsou i tříčtvrteční legíny. Dámské legíny se dobře kombinují a s klidem si je můžeme obléct s jakoukoliv oblíbenou halenkou, tunikou nebo si k nim vzít módní dámský top.